Müzekart’a özel bir “artı” eklendi…

eveet ilk çıktığından beridir bayıla bayıla yanımızda taşıdığımız kültür bakanlığı’nın müzekart hizmeti sonunda beklenen kapsama ulaştı ve önemli değişikliklere imza attı. aslında birkaç tane ama bize en en en kullanışlı geleni aktaracağız.. Müzekart+

adı gibi birçok artıyı da beraberinde getiriyor.. türkiye çapındaki tüm ören yerlerine girişin anahtarı olmasının yanı sıra bu kart ile artık devlet opera ve balesi, devlet tiyatrolarına %40′a varan indirimlerle bilet alınıp gidilebiliyor.

en bombası ise Müzekart+’nın artık özel müzelerde de avantajlar sağlaması. şöyle ki; pera müzesirezan has müzesi, istanbul modern ve santralistanbul‘a geçerli olduğu süre boyunca bir defalık ücretsiz giriş hakkı, aynı kurumların yanı sıra sabancı müzesi, rahmi m. koç müzesiiksv, balat kültür evi, bkg mağazaları, istanbul akvaryum, türvak, geleneksel el sanatları mağaza ve kafelerinde yapacağınız alışverişlerde avantajlı indirim fırsatları sunuyor.

ve bütün bunlar için ödemeniz gereken para yıllık 40 TL… kültür ve sanatın peşinde koşan bizim gibi acar ajanlar için çok değerli bir girişim… :)

Reklamlar
This entry was published on Ağustos 1, 2011 at 9:29 am. It’s filed under güncel, kültür sanat and tagged , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: